– اخبار سیاسی –

علی اصغر یوسف نژاد نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1399 کل کشور در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری همراه یار، گفت: در جلسه امروز کمیسیون مصوب شد تا برای نوروز سال آینده 60 لیتر به سهمیه بنزین خودرو ها اضافه شود.

شریعتی: ساماندهی طرح سهمیه بندی بنزین یک مطالبه مردمی است/ برنامه کوتاه مدت اصولگرایان برای ساماندهی طرح سهمیه بندی بنزینواعظی:اختصاص سهمیه بنزین برای سفرهای نوروزی در حال بررسی است/2اسفند مشارکت عظیم خواهد بود

وی ادامه داد: در صورت تصویب این مصوبه کمیسیون در صحن علنی پارلمان این 60 لیتر در نوروز 99 به کارت صاحبان خودروها واریز خواهد شد.

نماینده مردم ساری در مجلس به یکی دیگر از مصوبات کمیسیون متبوعش اشاره کرد و افزود: به شرکت ملی نفت اجازه داده می شود تا سقف بدهی ارزی سررسید شده شرکت ملی نفت به بانک مرکزی، سپه و ملت سالیانه از محل مابه التفاوت ظرفیت نفت خام تولیدی پس از کسر مصارف داخلی و صادرات، به این بانک‌ها نفت خام تحویل دهد. معادل 85.5 درصد ارزش نفت خام تولیدی برای تسویه مطالبات سررسید شد و 14.5 درصد به شرکت ملی نفت اختصاص داده شده و آیین نامه اجرایی آن توسط دولت تصویب می شود.

انتهای پیام/

کانال تلگرام سایت بزرگ همراه یار

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید